Bayangiyim1.com olarak sizlere moda dair en guncel trendleri ve bilgileri en şık tasarımları sunarak, gerek is hayatinizda gerek ise sosyal hayatinizda daha iyi gorunmenize destek saglayabilmektir. Kına Gecesi Taçları - Bayan giyim elbise modelleri ve tesettür giyim trendleri

Kına Gecesi Taçları

Kına gecesi taçları

 

Son zamanların en moda ve vazgeçilmez aksesuarlarından biride çok sık görmeye başladığımız kına gecesi taçlarıdır. Değişik renk ve süslemelerden oluşan çeşitli kına gecesi taçları kişiye özel tasarımlarıyla da dikkat çekmeye devam ediyor. Artık yöresel kına gecelerinin yerini alan kına partilerinde ise bu taçları çok sır görecek ve bir hayli beğeneceksiniz.

 

Daha çok kına gecelerinde akla ilk gelen renk olan kırmızı ilk sırayı alsa da bunun yanı sıra pembe, sarı, beyaz gibi renklerde kişinin tercihine göre değişiyor göstermektedir. Fiyatları kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermesine karşın sade düz taçlı olanlar 3,5tl ile taşlı, pullu, payetli olanları da 5 yada6tl arasında satılmaktadır. Sizler bütçenize göre daha uygun ya da daha pahalı ama işçiliği iyi olan bir ürün de satın alabilirsiniz. Kına gecesine gelen bekâr kız sayısı kadar almanız yeterlidir.

 

 

Yıllardan beri gelen gelinlerin nedimeleri olan küçük kız çocukları için tasarlanmış olan bu taçlar günümüzde kına gecesi tacı olarak ta beğenilip tercih ediliyor. Ağırlıklı olarak tüm bekârların beyaz renkte bir tüllü taş taktığı ve sadece kına sahibinin özel olarak yapılmış bir kırmızı taç giydiğini çok sık göreceğiz. Bu sayede artık kına geceleri çok daha hareketli ve eğlenceli geçecek.

 

Kendi Tacınızı Kendiniz Yapın

 

Eğer alışmıyor ve bol vaktim var diyorsanız kendi tacınızı yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyaç duyduğunuz Eminönü’nden alacağınız düz bir taç, beyaz ve kırmızı tül, birkaç plastik çiçek motifleri ve yapıştırıcı

 

 

Size gerekli olan bu ürünleri aldıktan sonra ise artık yapına başlayabilirsiniz. Tülden duvak şeklinde biraz kesip yapıştırıcı ile tacın etrafına yerleştirin ve daha sonra üst kısımlarına gül şeklinde kumaşlardan yapma ürünleri ya da hazır plastik çiçekleri yapıştırın ve süslemeye devam edin. Böylelikle çok daha uygun bir fiyata kına taçlarınızı yapmış olacak ve en önemlisi içinde kendi emeklerinizi bulundurmuş olacaksınız. Çok özel olan bu taçlar sizin tarafınızdan gelenlere gün sonunda hediye ediliyor ve hoş bir anı bırakmış olacaksınız.

 

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum yap